6dn.4godz.45min.

AC Milan remisuje w pierwszej kolejce Serie A

Rywal FC Barcelony w fazie grupowej Ligi Mistrzów – AC Milan zremisował 2:2 z Lazio Rzym w inauguracyjnej kolejce Serie A.

Pierwsza bramka padła już w 12. minucie meczu. Stefano Mauri popisał się świetnym podaniem do Miroslava Klose, który okiwał obrońcę Milanu i trafił do siatki Rossonerich. Kolejne doskonałe dogranie Mauriego! Tym razem do Cisse. Francuz nie dał szans bramkarzowi Mediolańczyków i po 21. minutach było już 2:0. Gospodarze kontaktowego gola strzelili w 29. minucie. Aquillani podaje do Zlatana, a ten strzałem na pustą bramkę zdobywa bramkę. Chwilę później, bo już w 33. minucie Milan doprowadza do remisu. Na listę strzelców wpisał się Antonio Cassano, który wykorzystał wrzutkę Aquilaniego z rzutu rożnego. W drugiej połowie więcej bramkowych okazji mieli Rossoneri, jednak nie potrafili wykorzystać swoich szans i wynik zakończył się remisem 2:2.

Warto przypomnieć, że już 13 września (tj. wtorek) na Camp Nou odbędzie się pojedynek Barçy z Milanem.

Źródło: własne/ zdjęcie: ibnlive.in.com

29/04/2024 21:00

mainXX:/2011/09/ac-milan-remisuje-w-pierwszej-kolejce-serie-a/