4dn.3godz.15min.
11.33 X5.25 29.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

BATE nadal liderem, Viktoria również wygrywa

Kolejny przeciwnik Barçy w Lidze Mistrzów wygrał 2-0 z Naftanem w 25. kolejce Ligi Białoruskiej. BATE jest teraz liderem rozgrywek z 11 punktami przewagi nad drugim zespołem.

Dwie bramki Renana Bressana w pierwszej połowie dały BATE Borysów zwycięstwo nad Naftanem w 25. kolejce Ligi Białoruskiej. Przyszyły rywal Blaugrany w fazie grupowej Ligi Mistrzów nie miał problemów z pokonaniem siódmego zespołu w ligowej tabeli.

Brazylijczyk Rennan Bressan zdobył gole w 26. i 40 minucie spotkania. To zwycięstwo umacnia zespół BATE na pozycji lidera w tabeli z 53 punktami na koncie – zespół z Borysowa ma ich o 11 więcej niż drugi w klasyfikacji Soligorsk. BATE zaliczył do tej pory 15 zwycięstw, 8 remisów i tylko dwie porażki, zdobywając 41 goli i tracąc jedynie 12. Kolejne spotkanie ligowe poprzedzające starcie z Barceloną odbędzie się w sobotę 24 września, a przeciwnikiem BATE będzie piąta w tabeli Belshina Bobruisk.

Viktoria Pilzno wygrywa z Jabloncem

Kolejny, po BATE, rywal Barçy w Lidze Mistrzów, Viktoria Pilzno również wygrała swoje spotkanie w Lidze Czeskiej przeciwko Jabloncowi (4-2). Zespół z Pilzna wyszedł na prowadzenie jako pierwszy, jednak wynik na 1-2 jeszcze przed przerwą odmienili goście. Zespół Viktorii zareagował jednak po przerwie przechylając szalę zwycięstwa na swoją stronę po golach Horvatha, Durisa i Kolara.

Źródło: FCBarcelona.cat

29/04/2024 21:00

04/05/2024 18:30

mainXX:/2011/09/bate-nadal-liderem-viktoria-rownie-wygrywa/