31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
17dn.16godz.2min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Cesc nie przedłuży kontraktu z Nike

Cesc nie przedłuży kontraktu z Nike

Nie jest to jeszcze informacja potwierdzona, ale wszystko wskazuje na to, że Cesc Fábregas podpisze kontrakt reklamowy z firmą Puma. Tym samym, Katalończyk zakończy swoją ośmioletnią współpracę z Nike.

Sportowcy osiągają dochody z wielu różnych źródeł, jednym z najważniejszych są kontrakty reklamowe. Cesc, odkąd skończył 16 lat nosił ubrania i buty Nike, był jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy amerykańskiego koncernu, które kilkukrotnie promowało swoją markę w kampaniach reklamowych właśnie osobą Fábregasa. Ogromne zdjęcie piłkarza przez dłuższy czas wisiało w oficjalnym sklepie Nike w Londynie.

Jednak wszystko w życiu ma swój początek i koniec. Cesc postanowił, iż nie przedłuży swojej umowy z Nike i tym samym zakończy ośmioletnią współpracę z amerykańską firmą.

Wczoraj, na Estadio Mestalla, Fábregas zagrał jeden z ostatnich meczów w korkach Nike i czeka na oficjalne podpisanie umowy z nową firmą. Co prawda agent piłkarza, Darren Dein nie potwierdził tego oficjalnie, ale wszystko wskazuje na to, iż w niedługim czasie gracz Barçy podpisze kontrakt reklamowy z Pumą, firmą, którą reprezentują m.in Samuel Eto”o czy Sergio Aguero.

Źródło: sport.es

mainXX:/2011/09/cesc-nie-przeduy-kontraktu-z-nike/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.