3dn.11godz.59min.

Festiwal strzelecki Juvenil A

FC Barcelona Juvenil A potrzebowała 53 minut aby otworzyć wynik spotkania, jednak po pierwszej bramce Quintilli zespół zrównał z ziemią drużynę Mannlleu wygrywając ostatecznie 4-0.

Po zdemolowaniu Hueski w pierwszej kolejce ligowej (0-7) Barça Juvenil A dołożyła kolejne trzy punkty po wygranym 4-0 meczu dzięki wspaniałemu występowi w drugiej połowie. Mannleu z kolei wygrało w pierwszym meczu 3-0 z Mataro, a w pierwszej połowie meczu z Barceloną pokazali ciekawą grę.

Dominacja bez bramki

Barcelona dominowała w pierwszej połowie, jednak rywale bronili się bardzo dobrze i stwarzali groźne sytuacje z kontrataków. Zagrożeniem ze strony Juvenil A były strzały z dystansu Jordiego Quintilli i szybkie akcje Cristiana Herrery, które z każdą sekundą były coraz bliżej trafienia w światło bramki.

Nagroda za dobrą grę

Bezbramkowy remis zakończył się w ósmej minucie drugiej części spotkania po bramce Jordiego Quintilli. Wysiłek fizyczny i wysoka temperatura bardzo zmęczyły gości. W 62. minucie Patri podwyżsyzł na 2-0 wykorzystując sytuację po rzucie rożnym. Na 20 minut przed zakończeniem meczu Cristian dał bezpieczny wynik swoim trafieniem, a asystował mu Sandro. Ostatnią bramkę zdobył Ernesto, który pokonał bramkarza Mannleu zagraniem głową.

FC Barcelona – Mannleu 4:0

FC Barcelona: Miguel, Carlos Julio, Bako, Ayala, Grimaldo, Patri, Calvet, Quintillà, Cristian, Moreno and Miguel Ángel. Also played: Sandro, Ernesto, Nando i Brian

Manlleu: Simón, Freixenet, Marcos, Ángel, Aitor, Nilo, Javi, Pablo, Youssef, Juan and Arnau. Also played: Gutiérrez, Eric i Albert

1-0 Jordi Quintillá 53″