16.04.2024, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Barcelona vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.17godz.51min.
12.15 X3.60 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Laporta: Mam wielkie uznanie dla Guardioli

Laporta: Mam wielkie uznanie dla Guardioli

Po sobotnim zwycięskim meczu z Atlético Madryt głos zabrał szkoleniowiec FC Barcelony, Josep Guardiola. Wypowiedział się o spotkaniu, a także poruszył sprawę poprzedniego zarządu.

Guardiola oznajmił, że nie może uwierzyć iż poprzedni zarząd został wezwany do sądu, aby zostały wyjaśnione różne sprawy. Kataloński trener podziękował także za to iż Joan Laporta mu zaufał, to właśnie poprzednia władza wybrała Pepa na trenera pierwszej drużyny.

Joan Laporta za pomocą serwisu społecznościowego „Facebooka”, podziękował Guardioli za te komplementy w jego kierunku, a także władz. „Moje uznanie wobec osoby Pepa jest również nieskończone, zawsze będę to powtarzał. Podjęliśmy decyzję, że to jemu należy się szansa poprowadzenia pierwszej drużyny, wywiązuje się do tej pory z tego razem z współpracownikami świetnie” – oznajmił Joan.

Wczorajszego dnia w Catalunya Radio, wypowiedział się rzecznik zarządu Blaugrany, Toni Freixa. Oznajmił, że obecni działacze nie zamierzają wycofać sprawy zgłoszonej do sądu przeciwko Laporcie, ponieważ tą decyzję podjęło zgromadzenie delegatów w zeszłym roku.

Źródło: sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - PSG

Liga Mistrzów

16/04/2024 / 21:00

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2011/09/laporta-mam-wielkie-uznanie-dla-guardioli/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.