Laporta: Mam wielkie uznanie dla Guardioli

Laporta: Mam wielkie uznanie dla Guardioli

Po sobotnim zwycięskim meczu z Atlético Madryt głos zabrał szkoleniowiec FC Barcelony, Josep Guardiola. Wypowiedział się o spotkaniu, a także poruszył sprawę poprzedniego zarządu.

Guardiola oznajmił, że nie może uwierzyć iż poprzedni zarząd został wezwany do sądu, aby zostały wyjaśnione różne sprawy. Kataloński trener podziękował także za to iż Joan Laporta mu zaufał, to właśnie poprzednia władza wybrała Pepa na trenera pierwszej drużyny.

Joan Laporta za pomocą serwisu społecznościowego „Facebooka”, podziękował Guardioli za te komplementy w jego kierunku, a także władz. „Moje uznanie wobec osoby Pepa jest również nieskończone, zawsze będę to powtarzał. Podjęliśmy decyzję, że to jemu należy się szansa poprowadzenia pierwszej drużyny, wywiązuje się do tej pory z tego razem z współpracownikami świetnie” – oznajmił Joan.

Wczorajszego dnia w Catalunya Radio, wypowiedział się rzecznik zarządu Blaugrany, Toni Freixa. Oznajmił, że obecni działacze nie zamierzają wycofać sprawy zgłoszonej do sądu przeciwko Laporcie, ponieważ tą decyzję podjęło zgromadzenie delegatów w zeszłym roku.

Źródło: sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB