14.06.2024, g. 01:00
WNBA
Indiana Fever blank vs blank Atlanta Dream
Do meczu pozostało:
0dn.20godz.56min.
12.37 X0.00 21.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Marcelo i Alves pogodzeni

Marcelo i Alves pogodzeni

W meczu nerwy biorą wszystko w swoje ręce, jednak kiedy zejdzie ciśnienie piłkarze przeciwnych drużyn potrafią się pogodzić, tak było i teraz.

Reprezentacyjni koledzy, Dani Alves i Marcelo potrafili pogodzić się po spotkaniu rewanżowym w Superpucharze Hiszpanii, które odbyło się na Camp Nou. W końcówce pojedynku doszło do przepychanek między dwoma drużynami.

Awantura na meczu hiszpańskich drużyn, wpływa także na atmosferę w reprezentacjach. Jednak dowiadujemy się, że nie ma już żadnego nieporozumienia pomiędzy Alvesem a Marcelo.

Według informacji ujawnionych przez O”Globo i Uol.com , Alves przeprosił gracza Królewskich, jednak ten oznajmił, że nie doszła do niego żadna wiadomość.

„Po meczu wysłałem do Marcelo wiadomość z przeprosinami za wydarzenia, które miał miejsce na boisku. Czasami człowiek nie zapanuje nad sobą, popełnia złe decyzje, jednak potrafię za to przeprosić” – oznajmił Dani.

Marcelo natomiast na te słowa, odpowiedział: „Nie otrzymałem żadnej wiadomości, może dlatego, że zmieniłem niedawno swój numer. Jednak to już przeszłość i nie robię problemów z tym, co miało miejsce kiedyś”.

Źródło: sport.es

mainXX:/2011/09/marcelo-i-alves-pogodzeni/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.