4dn.23godz.42min.
11.36 X4.75 28.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Oceny graczy za mecz z Realem Sociedad

Barcelona zremisowała 2:2 w sobotnim meczu przeciwko drużynie Realu Sociedad. Przedstawiamy oceny poszczególnych zawodników za to spotkanie.

Valdes – Miał kilka ładnych interwencji. Nie zawinił przy żadnej z bramek, ale nie był już tak pewnym punktem zespołu jak czynił to wcześniej. Dużo nie brakowało, a golkiper Barçy przyczyniłby się do jednego z najdziwniejszych goli. Valdes kierował się przodem do bramki, nie zauważając, że piłka toczy się w jego kierunku. W ostatniej chwili obrócił się i zdołał złapać futbolówkę. Brak skoncentrowania w takiej sytuacji, mogła skończyć się stratą bramki i przegraniem meczu.
Ocena: 6

Adriano – Bardzo dobrze grał w pierwszej połowie. Podobnie jak reszta obrony w drugiej połowie, popełniał błędy. Ogólnie rzecz biorąc, Adriano zagrał poniżej swoich możliwości.
Ocena: 5,5

Busquets – Podobnie jak Adriano, zaczął popełniać błędy, kiedy Barcelona straciła kontrolę nad meczem. Przy akcji, po której padł pierwszy gol, przegrał walkę w powietrzu z zawodnikiem rywala, a przy drugim trafieniu gospodarzy, mógł wylecieć z boiska, gdyż celowo zagrał piłkę ręką.
Ocena: 5,

Fontas – Swojego debiutu w La Liga nie będzie mógł zaliczyć do dobrych, choć nie był winny przy stratach bramek. Współpraca pomiędzy Fontasem, a Busquetsem nie wygląda najlepiej. Niespełna 22-latek powinien ogrywać się u boku doświadczonego Puyola.
Ocena: 5,5

Alves – Był niezbyt przekonujący w drugiej połowie. Swoją interwencją uchronił Dumę Katalonii od straty trzeciej bramki. Obrońca Barçy zdecydowanie lepiej prezentował się w akcjach ofensywnych niż w defensywnych.
Ocena: 6

Keita – Solidny w pierwszej połowie, ale niepewny w drugiej części gry. Nie pokazał się z dobrej strony jako defensywny pomocnik, co pokazała druga połowa, kiedy nie był w stanie odebrać rywalowi futbolówki.
Ocena: 5,5

Xavi – Prawdopodobnie był najlepszym zawodnikiem Barcelony w sobotnim meczu. Zdobył pierwszego gola dla Blaugrany oraz przyczynił się do drugiej bramki. W dalszej części gry wydawało się, jakby generał Barcelony stracił siły, ale nadal pozostał najlepiej prezentującym się graczem Barçy.
Ocena: 6,5

Thiago – Jego gra nie była zdumiewająco w odróżnieniu od meczu z Villerealem. Pierwsza połowa w wykonaniu Alcantary była niezła, lecz w drugiej prawie niewidoczny i w rezultacie został zmieniony przez Messiego.
Ocena: 5,5

Cesc – Świetny w pierwszej połowie, niewidoczny w drugiej.. W pierwszych 45. minutach był bardzo zaangażowany w grę, zdobył bramkę, popisał się wieloma fantastycznymi podaniami. W drugiej części, Fabregas zamienił się w zaledwie przeciętnego gracza..
Ocena: 6

Alexis – Najlepszy w ciągu 30. minut. Doskonale dryblował, pokazywał się kolegom, asystował przy golu Xaviego. Jeden z najlepszych zawodników na boisku.. dopóki nie doznał kontuzji, która eliminuje go z gry na 6-8 tygodni!
Ocena: 6,5

Pedro – Nie był to dobry występ Pedro. Nie potrafił zdobyć bramki, choć były na to szanse. Trudno uwierzyć, że „Pedrito” uważany jest za jednego z najlepszych graczy, którzy perfekcyjnie kończą swoje akcje. Zdecydowanie potrzebuje goli, aby odbudować pewność w siebie.
Ocena: 5

Rezerwowi:

Villa – Nie można zrzucić na niego całej winy z wyniku spotkania, ale musi zdawać sobie sprawę, że w dużej mierze przyczynił się do straty gola. El Guaje potrzebuje goli, gdyż również musi odbudować swoja pewność siebie. Villa był w sobotę najgorszym zawodnikiem na boisku..
Ocena: 4

Messi – Wszedł w drugiej części gry, kiedy wynik był już niekorzystny. Nie był w stanie nic zrobić, aby polepszyć sytuację Barçy. Miał okazję, po której mógł zdobyć gola, lecz nie najlepiej uderzył.
Ocena: 5,5

Iniesta
– Wszedł na murawę na ostatnie 10. minut meczu. Gra Barcelony zaczęła lepiej wyglądać, ale pojawił się na boisku za późno, żeby zrobić coś więcej dla klubu.