16.04.2024, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Barcelona vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.18godz.24min.
12.15 X3.60 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Problemy w Pucharze Króla

Problemy w Pucharze Króla

RFEF wyznaczyła Barcelonie przyśpieszony termin rozegrania meczu 1/16 Pucharu Króla. Datę ustalono na środę, 16 listopada – dzień po oficjalnym terminie FIFA na mecze reprezentacji.

Na wczorajszej konferencji prasowej, Pep Guardiola potwierdził, że pierwszy mecz w Pucharze Króla został przeniesiony na 16 listopada. Powodem opóźnienia meczu jest wyjazd drużyny FC Barcelony na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wszystko było by dobrze, gdyby ta środa nie wypadała dzień po oficjalnym terminie FIFA na mecze reprezentacji.

 

Hiszpania właśnie uzgodniła,na ten termin, towarzyski mecz z Kostaryką (na wyjeździe), pozostali gracze FCB również mogą się spodziewać powołań do swoich drużyn narodowych… Pep zwrócił wczoraj uwagę na absurdalność tej sytuacji przypominając, że przepisy zabraniają powoływania na mecz CdR więcej niż 4 zawodników z drugiej drużyny.

 

„Nie będziemy mieć kim grać. Zostanie mi Pinto, Maxwell i Fontas. Plus czterech z drużyny rezerw, to razem siedmiu piłkarzy. I to wszystko. Klub będzie musiał porozmawiać z Federacją, bo ja tu nie widzę rozwiązania.” – powiedział Pep.

Źródło: mundodeportivo.com

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - PSG

Liga Mistrzów

16/04/2024 / 21:00

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2011/09/problemy-w-pucharze-krola-2/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.