16.04.2024, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Barcelona vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.16godz.43min.
12.15 X3.60 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Projekt Grada d”Animació został przyjęty

Projekt Grada d”Animació został przyjęty

Walne Zgromadzenie Socios poparło w głosowaniu inicjatywę Grada d”Animació, czyli specjalnej strefy dla kibiców, którzy chcą prowadzić żywiołowy doping.

 

Jordi Cardoner wiceprezydent do spraw społecznych, zastrzegł, że projekt wejdzie w życie dopiero, gdy zostaną spełnione wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa na stadionie.

 

Zdaniem Cardonera, dzięki tej inicjatywie kibice ustanowią światowy standard a wartości Barçy będą rozsławiane po całym świecie. Specjalny sektor ma pomieścić ok. 1400 widzów.

 

„Chcemy mieć najlepsze możliwe wsparcie dla naszego zespołu. Nie akceptujemy jednak tego projektu w połączeniu z boiskową przemocą czy agresją. Mamy najlepszych fanów na świecie, dlatego też musimy mieć najlepszą trybunę na świecie”, powiedział Cordoner.

 

„Będziemy pracować, by upewnić się, że jest to projekt bezpieczny, a w jego wdrażaniu wezmą udział tylko kibice, którzy nie mają z przemocą nic wspólnego. Chcemy, by było to miejsce w 100% bezpieczne. Promujemy hasło „zero tolerancji dla przemocy”. Zobowiązujemy się do zapewnienia bezpieczeństwa naszym kibicom”, dodał wiceprezydent do spraw społecznych.

 

Jordi Cardoner jeszcze przed głosowaniem przyznał, że niezależnie od tego, czy projekt zostanie przyjęty, czy nie, sprawa nie posunie się do przodu, jeśli nie zostaną spełnione restrykcyjne wymogi bezpieczeństwa.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - PSG

Liga Mistrzów

16/04/2024 / 21:00

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2011/09/projekt-grada-d-animacio-zosta-przyjty/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.