18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
57dn.13godz.17min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Villa: Faza grupowa Ligi Mistrzów nie będzie łatwa

Villa: Faza grupowa Ligi Mistrzów nie będzie łatwa

David Villa ostrzega przed zlekceważeniem rywali w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Według Hiszpana pierwsza runda tych rozgrywek nie będzie należała do łatwych.

Snajper Barçy we wtorek ostrzegł przed zlekceważeniem rywali mniej utytułowanych, z którymi Blaugrana zmierzy się w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Blaugrana jest uważana za faworyta tej rundy, jak i całych rozgrywek.

„Dyskusja na temat łatwej grupy w Lidze Mistrzów nie jest nigdy dobra. Każdy przeciwnik może stworzyć nam niebezpieczeństwo, musimy podejść z pełnym zaangażowaniem do każdego meczu” – ostrzega Villa.

„Pierwszym krokiem po zwycięstwo w Lidze Mistrzów, będzie sprawne przejście pierwszej fazy tych rozgrywek”.

Villa podkreślił bardzo dobre rozpoczęcie sezonu Dumy Katalonii. „Zaczęliśmy sezon bardzo dobrze. Mieliśmy trochę szczęścia i zdobyliśmy od razu na początku dwa tytuły, a rywali mieliśmy z najwyższej półki. Trofea zdobyte są bardzo ważne dla wszystkich. To wszystko zapisuje się w historii klubu. Musimy wyciągnąć pozytywne wnioski z obu tytułów”.

Napastnik Barçy zaprzeczył iż niemiłe incydenty pomiędzy Barceloną a Realem nie przenoszą się na atmosferę w reprezentacji Hiszpanii. „Nie można przywiązywać wagi do tego, co mówią ludzie. Nie ma żadnej złej atmosfery w drużynie narodowej”.

„W reprezentacji wszyscy walczymy o jeden cel. To co było nie przyjemne pomiędzy Madrytem a Barçą nie jest przenoszone do drużyny narodowej” – zakończył.

 

Źródło: sport.esKursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2011/09/villa-faza-grupowa-ligi-mistrzow-nie-bdzie-atwa/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.