4dn.6godz.18min.

Villa: Jesteśmy szczęśliwi

W sobotę na Camp Nou Barcelona rozbiła Atlético Madryt 5:0. Satysfakcji z przebiegu meczu nie ukrywał strzelec pierwszej bramki, David Villa.

Satysfakcja, poczucie dobrze wykonanej roboty, to towarzyszy piłkarzom Barcelony od ostatniego gwizdka wczorajszego spotkania. – Wynik mówi sam za siebie. Musimy dalej grać tak samo, jak z Atlético. Dobrze się czujemy i jesteśmy szczęśliwi. Oczywiście ogromnie się cieszę, że strzeliłem bramkę, szczególnie, że było to trafienie otwierające wynik spotkania – powiedział napastnik Barcelony, David Villa.

Również zadowolony był Pique, który wrócił na boisko po paru tygodniach przerwy.

Po kilkutygodniowej nieobecności, w drugiej połowie wczorajszego pojedynku na murawie pojawił się Gerard Pique. – To przyjemność, że mogę znowu zagrać na boisku z tymi chłopakami – skomentował obrońca, po czym zapytany o system 3-4-4, odpowiedział: – Jest świetny, ponieważ my kochamy atakować. Dzięki temu, drużyny które przyjeżdżają na Camp Nou pozostają w tyle.

Źródło: sport.es

29/04/2024 21:00

04/05/2024 18:30

mainXX:/2011/09/villa-jestemy-szczliwi25/