31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.9godz.41min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Xavi Torres: Łatwiej pokonać Real, niż Barçę

Xavi Torres: Łatwiej pokonać Real, niż Barçę

Pomocnik Levante, Xavi Torres był niewątpliwie jednym z bohaterów triumfu nad Realem Madryt. Hiszpan porównywał grę Królewskich ze stylem Barcelony. Powiedział także kilka słów o incydencie z Pepe.

„Bardzo trudno jest pokonać Barcelonę i Real Madryt, to bezwzględni faworyci rozgrywek, co jednak niezwykle motywuje resztę drużyn aby ugrać im na nosie”, powiedział Xavi Torres podczas wywiadu dla Ona FM.

 

Były gracz Dumy Katalonii przyznał, że czerwona kartka dla Khediry pozytywnie wpłynęła na jego zespół. Dodał także, że: „Barcelona jest zespołem bardziej skomplikowanym a co za tym im idzie bardziej niebezpiecznym  niż Real. Barça prawie zawsze ma piłkę przy sobie”.

 

Xavi Torres wspomniał również o bardzo kontrowersyjnym zachowaniu Pepe. Portugalczyk zaatakował pomocnika Levante gdy piłki nie było już w grze. „Nie przyszedł mnie przeprosić, nawet w szatni. Tego się jednak spodziewałem. Wszyscy wiemy, jaki jest Pepe. To jeden z najlepszych obrońców świata, ale ma bardzo słabe nerwy. Gdy jego drużyna przegrywa staje się agresywny”.

 

„Ważne jest, że zdobyliśmy trzy punkty, a o reszcie lepiej nie mówić. Jesteśmy bardzo szczęśliwi”, zakończył Hiszpan.

Źródło: Sport.es

mainXX:/2011/09/xavi-torres-atwiej-pokona-real-ni-barc/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.