04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.12godz.8min.
12.55 X3.80 22.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Guardiola dumny z młodzieży

Guardiola dumny z młodzieży

Wyraźnie zadowolony ze swojego zespołu Guardiola chwalił dobrą grę zespołu zarówno na skrzydłach jak i w środku pola.

Pep mówił wczoraj, jest zadowolony „z pracy, którą zespół wykonał przez ostatnie cztery lata i z faktu, że zawodnicy z drużyny rezerw udowodnili, że mogą nam pomóc, a to jest zasługa ciężkiej pracy wielu osób.”

Dumny z młodzieży

Guardiola tłumaczył: „Mamy bardzo nieliczny skład, dlatego, że w rezerwach są tacy gracze jak Dos Santos, Sergi Roberto, Bartra, Muniesa czy Montoya, którzy w każdej chwili mogą dla nas zagrać. Isaac jest skrzydłowym, który wie kiedy ma minąć przeciwnika. Gerard musi jeszcze dużo pracy i czasu, żeby się rozwinąć”.

Alves

Dani Alves swoim strzałem umieścił wisienkę na torcie, a Guardiola był pełen uznania dla strzału Brazylijczyka: „Chcę mu podziękować za wysiłek jaki wkłada w grę, jest zawodnikiem, który zawsze daje z siebie wszystko. Trzeba go naprawdę doceniać, bo daje nam mnóstwo wariantów gry. Mam nadzieję, że zawsze będzie tak grał”.

Bartomeu: „Czy strzela, czy nie – Messi zawsze robi różnicę”

Po meczu vice prezydent klubu powiedział, że drużyna Guardiolii „znowu pokazała jak wielkim jest zespołem”. Bartomeu wyróżnił również Leo Messiego, mówiąc, że: „on pokazuje w każdym spotkaniu jak niesamowitym jest graczem. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Czy strzela, czy nie – Messi zawsze robi różnicę”.

Josep Maria Bartomeu także był zadowolony z występu graczy drużyny B: „Pokazali, że gdy grają, to mogą to robić na tym samym poziomie, co zawodnicy pierwszego zespołu”.

Źródło: fcbarcelona.cat

mainXX:/2011/10/guardiola-dumny-z-modziey/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.