10.12.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Girona FC
Do meczu pozostało:
5dn.3godz.55min.
11.57 X4.20 25.25 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Puyol: Mou nigdy nie przejdzie do Barcelony

Puyol: Mou nigdy nie przejdzie do Barcelony

Kapitan FC Barcelony, Carles Puyol, przyznał w wywiadzie dla katalońskiej stacji telewizyjnej TV3, że według niego José Mourinho nigdy nie dane będzie zasiąść na ławce trenerskiej Blaugrany.

Jego wypowiedź zbiega się w czasie z wyznaniem Mourinho, który stwierdził, że w rewanżowym meczu na Camp Nou został sprowokowany przez katalońskim kibiców, a wynikiem tego była jego „naturalna” reakcja – wsadzenie palca do oka Tito Vilanovy. Puyol już wcześniej wyraził swoje zdanie w tej sprawie i powiedział, że dla takiego zachowania nie ma żadnego usprawiedliwienia.

Kapitan FC Barcelony uważa też, że José Mourinho nigdy nie zamieni Santiago Bernabéu na Camp Nou, podobnie jak Puyol nie zamierza nigdy obrać przeciwnego kierunku: „Nigdy nie przeszedłbym do Madrytu, a Mourinho nigdy nie wróci do Barcelony. To będzie dla niego bardzo trudne”, powiedział Puyol w wywiadzie dla TV3.

Kapitan Blaugrany mimo to pełen jest podziwu dla zespołu swojego odwiecznego rywala: „Między nami zawsze istniała ogromna rywalizacja. Uważam, że obie drużyny są najlepsze w Europie i są faworytami do zdobycia każdego tytułu”. Carles dodał również, że nie ma zamiaru niczego odpuszczać: „Chcę nadal cieszyć się grą i kontynuować zwycięstwa, nie ma niczego lepszego”.

„Nadal jestem pasjonatem futbolu, jestem tak podekscytowany grą jak zawsze. Gdybym nie był zawodowym piłkarzem, grałbym w piłkę w mojej wiosce. Czuję się bardzo szczęśliwy”, zakończył.

Źródło: Goal.com

mainXX:/2011/10/puyol-mou-nigdy-nie-przejdzie-do-barcelony/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.