Roma nadal kusi Montoye

Roma nadal kusi Montoye

Martín Montoya nadal znajduje się w kręgu zainteresowań AS Romy. Szkoleniowiec włoskiego klubu, Luis Enrique chce za wszelką cenę sprowadzić do siebie piłkarza FC Barcelony.

Piłkarz na co dzień występujący w Barca B, od dłuższego czasu jest łączony z przeniesieniem się do Rzymu, jednak sam gracz oznajmił, że w obecnym klubie czuje się dobrze. Agent zawodnika, Josep Maria Orobitg także podkreślił iż Montoya nie zamierza na razie nigdzie odchodzić.

Włoskie media jednak nie przestają drążyć tematu na linii Roma – Montoya. Enrique powiedział, że „Montoya zostanie przyjęty z otwartymi rękoma”. Agent odpowiedział ” że jego gracza nic nie łączy z włoską drużyną”.

Nie tylko Roma chciałaby pozyskać Martína. Piłkarzem tym zainteresowane były także takie kluby jak Valencia czy Bayern Monachium. Montoya z Blaugraną jest związany kontraktem do lata przyszłego roku, jak do tej pory umowa nie została odnowiona. Orobitg skierował komplementy w stronę Enrique. „To wysoko ceniony i bardzo doświadczony trener”.

Agent gracza przyznał, że chciałby porozmawiać na temat przyszłości Martína z Franco Baldinim, który niebawem zostanie dyrektorem generalnym AS Romy.

Źródło: sport.es

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB