Cesc jest znowu do dyspozycji Guardioli. Hiszpan pauzował od pierwszego października kiedy doznał kontuzji ścięgna uda.
Podczas rekonwalescencji Cesc przegapił trzy spotkania FC Barcelony (ze Sportingiem, Racingiem i Victorią) oraz dwa spotkania reprezentacji Hiszpanii. Dziś przeszedł testy medyczne, które wykazały, że jest w pełni gotowy do gry.
Więcej opcji w pomocy
Wraz z powrotem Cesca, Guardioli brakuje już tylko nadal kontuzjowanych Pique, Alexisa i Afellaya. Cesc był w świetnej formie przed kontuzją – w dziewięciu spotkaniach zdobył pięć bramek.
19 graczy
Oprócz 18 graczy pierwszego zespołu w treningu udział wziął także Isaac Cuenca z Barçy B, który w środę zadebiutował w oficjalnym spotkaniu Barcelony. Kontuzjowani Alexis i Pique wykonywali ćwiczenia rehabilitacyjne.
Źródło: fcbarcelona.cat