01.01.1970, g. 00:00
vs
Do meczu pozostało:
-19138dn.-4godz.-52min.
1 X 2 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Dos Santos zastąpi Keitę

Dos Santos zastąpi Keitę

Keita w styczniu wyjedzie na Puchar Narodów Afryki w Gwinei Równikowej i Gabonie, więc Jonathan dos Santos zastąpi Malijczyka w pierwszym zespole.

Jonathan dos Sanots, pomocnik FC Barcelony B, zastąpi w pierwszym składzie (po świętach Bożego Narodzenia) Keitę, który wyjedzie w styczniu na Puchar Narodów Afryki.

 

Barcelona widzi zaangażowanie Meksykanina. Kilka dni temu zawodnik odnowił kontrakt z klubem, a teraz dostaje wielką szansę gry w pierwszym składzie zespołu. Guardiola chce go na swoim pokładzie, gdy Keita będzie nie obecny (od 21 stycznia do 12 lutego). Trener Barcelony chwalił zawodnika po meczu z Getafe „Takiego gracza nie możemy odpuścić w tak młodym wieku. Ma bardzo wysokie mniemanie o sobie i jest zawodnikiem, który wierzy w siebie.”

 

Także klub potwierdził po raz kolejny swoją politykę dotyczącą młodych zawodników. Pep Guardiola zaufał Cuence, a tekże Afellay”owi, a teraz z powodu nie obecności Keity, szansę otrzyma kolejny młody gracz. Jest to wielka nagroda i możliwość pokazania się dla Jonathana dos Santosa.

Źródło: mundodeportivo.com

Kursy na mecze FC Barcelony

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.