14.06.2024, g. 01:00
WNBA
Indiana Fever blank vs blank Atlanta Dream
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.6min.
12.37 X0.00 21.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Galliani chwali Xaviego

Galliani chwali Xaviego

Dyrektor generalny AC Milan, Adriano Galliani pochwalił po wczorajszym meczu z FC Barceloną, Xaviego Hernándeza.

Jak wiemy podopieczni Pepa Guardioli wygrali na wyjeździe 3-2 z włoską ekipą. Decydującą bramkę w tym pojedynku trafił Xavi, zapewniając w ten sposób zwycięstwo swojej drużynie, a także zajęcie pierwszego miejsca w grupie H Champions League.

Galliani stanął twarzą w twarz z Xavim i w jego obecności wypowiadał w jego stronę komplementy.

„Rozmawiałem z ojcem Xaviego, gdy on miał 19 lat. Znałem Hernándeza i wiedziałem, że będzie to wielki gracz, byliśmy bardzo blisko podpisania kontraktu z nim” – oznajmił dyrektor włoskiej drużyny przy samym piłkarzu, z którym odbył bardzo miłą rozmowę. Adriano zażartował iż teraz Milan powinien pocałować Xaviego.

El Maestro nie chciał być gorszy, także wypowiedział miłe słowa w kierunku Milanu. „Chciałem odnieść sukces w Barcelonie, bo jestem tu od młodego wieku. Jednak byłem zaszczycony, gdy Galliani rozmawiał z moim ojcem i chciał mnie pozyskać do drużyny. Zawsze będę mu wdzięczny. Rossoneri to jeden z najlepszych zespołów w Europie i na świecie. Zawsze miłą rzeczą jest, iż taki klub interesuje się tobą” – oznajmił Xavi, który potwierdził, że był o mały krok od przejścia do Milanu.

Źródło: sport.es

mainXX:/2011/11/galliani-chwali-xaviego/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.