3dn.7godz.31min.

Goleada i lider (5 – 1)

Gabarrón, Dongou (3) i Sandro strzelali gole dla drużyny Òscara Garcii, po pięciu minutach gry Barcelona Juvenil A prowadziła już 2 – 0 z Celtic Glasgow Juvenil.

Juvenil A wczorajszym mecz zakończyli fazę grupową w NextGen Series. Młodzi piłkarze Barcelony wygrali 5 – 1 z drużyną Celticu. Po pięciu minutach gry piłkarze Dumy Katalonii prowadzili już 2 – 0. Wspaniałym hat-trickiem popisał się Dongou.

Dwie bramki w ciągu pięć minut

Dwa pierwszego gole dla Barcelony Juvenil A zdobywali Gabarrón, który pokonał Thomasa z najbliższej odległości oraz Dongou, który wpakował piłkę do bramki głową po rzucie rożnym.

Po tych dwóch golach piłkarze Barcelony uspokoili grę i kontrolowali sytuacje na boisku. Piłkarze Celticu próbowali swoich okazji.

Festival Dongou

Na początku drugiej połowy Dongou podwyższył wynik na 3 – 0 (piękny strzał z za pola karnego), a następnie po trzech minutach uzbierał hat-tricka.

Golejade Barcelony skończył szesnaście minut przed końcem meczu Sandro. Honorowego gola dla Celticu zdobył w 75 minucie Watt.

FC Barcelona Juvenil A 5 – 1 Celtic Glasgow Juvenil

Juvenil A: Bañuz, Edu, Bagnack, Ayala (Oliván), Grimaldo, Patricio Gabarrón, Samper, Quintillà (Quesada), Sandro, Miguel Ángel (Babunski) i Dongou

Celtic: Thomson, Miller, Slaners, Fraser, Toshney, Kidd, Herron (Patrick), Filip, Twarvzik, Watt, Mc Gregor i George