31.05.2024, g. 02:00
Copa Libertadores
River Plate vs Deportivo Táchira FC
Do meczu pozostało:
0dn.5godz.7min.
11.11 X11.00 217.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Navarro 2015!

Navarro 2015!

Sandro Rosell dziękuje Navarro za jego lojalność i obiecuje, że jego koszulka widnieć będzie na wystawie w Palau gdy zawodnik przejdzie na emeryturę. Kapitan Barcelony przedłużył właśnie kontrakt do 2015 roku.

Blaugrana na zawsze. Juan Carlos Navarro, któremu w piątek licznik wskaże 14 lat odkąd zadebiutował w pierwszym zespole Regal Barçy, będzie powiązany z klubem na zawsze: „to przedłużenie umowy do końca jego życia”, wyjaśnił prezydent, który zostawia przed Navarro otwarte drzwi gdy ten uda się na sportową emeryturę. Sam Navarro powiedział, że „kiedy przyjdzie na mnie czas i przejdę na emeryturę, nie będzie problemów aby zostać w Barçy”.

„Nigdy nawet nie wyobrażałem sobie, że tutaj mógłbym zakończyć karierę. Jestem szczęśliwy mogąc być członkiem tej rodziny i kapitanem tego zespołu. Barça to moja rodzina i mój dom. Barça dała mi wszystko. Jestem chętny na dalszą pomoc zespołowi i zdobywanie kolejnych tytułów. Chcę zostać tutaj do końca”, powiedział kapitan Regal Barçy. Numer „11” Barcelony już jest częścią historii zespołu, a zgodnie z tym co obiecuje Sandro Rosell, po zakończeniu sportowej kariery koszulka zawodnika będzie wisiała w Palau Blaugrana. Prezydent powiedział o tym na oficjalnej konferencji prasowej, podczas której ogłoszono przedłużenie kontraktu z Navarro, w obecności czterech innych zawodników, którzy zostali już podobnie wyróżnieni: Epiego, Jiméneza, Solozabala i Dueñasa

Pragnie więcej tytułów

31-letni Navarro nadal odczuwa wielką ambicję: „Cieszę się najlepszym momentem w mojej karierze i chcę nadal poprawiać się i zdobywać kolejne tytuły”. Poza jego czterema poprzednikami, na konferencji prasowej obecni byli zawodnicy sekcji koszykarskiej, trener Xavi Pascual, członek zarządu Joan Bladé i inne postaci związane z zespołem. Rosell powiedział, że Navarro łączy w sobie trzy cechy „takie, których oczekujemy od naszych zawodników: zaczynał tutaj, został tutaj i zakończy tu karierę”.

Ekonomiczne poświęcenie

Prezydent podkreślił też, że Navarro wykonał poświęcenie jeśli chodzi o kwestię ekonomiczną, aby nadal móc reprezentować trzy wartości, których oczekujemy od zawodników – ciężką pracę, radość i lojalność.

Sekretarz techniczny, Joan Creus, wyjaśnił, że Navarro, którego kontrakt obowiązywał jeszcze przez 1,5 roku, przedłużył obecną umowę do 2015 roku „po tym jak osiągnęliśmy porozumienie zbudowane na wzajemnym szacunku i jego przywiązaniu do klubu, będzie mógł przedłużyć kontrakt jeśli będzie to potrzebne”.

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2011/11/navarro-2015/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.