Nie było spotkania Morattiego z Guardiolą

Nie było spotkania Morattiego z Guardiolą

Włoska prasa spekulowała, że przy okazji wizyty Pepa Guardioli w Brescii doszło także do spotkania szkoleniowca Barcelony z prezydentem Interu Massimo Morattim. Ten zaprzeczył jednak podawanym informacjom.

Guardiola po raz kolejny odwiedził Brescię, w której występował w czasie kariery piłkarskiej. Część mediów spekulowała, że kolejnym celem jego wizyty we Włoszech było spotkanie z Massimo Morattim, który nadal nie jest zadowolony z osiąganych przez jego drużynę wyników i z końcem obecnego sezonu może rozstać się z kolejnym trenerem.

Sam prezydent aktualnych wicemistrzów Włoch zaprzeczył jednak informacjom jakoby doszło do spotkania pomiędzy nim a Guardiolą „Nie spotkałem się z Guardiolą. Absolutnie nie. Zadawano mi pytania na ten temat, ale ta historia jest nieprawdziwa”.

Także związany z Brescią Gino Corioni nie wierzy w przenosiny Guardioli do Mediolanu „Nie sądzę, by Guardiola miał związać się wkrótce z Interem. Pep jest szczęśliwy w Barcelonie. Mogę wykluczyć jego przyjazd do Włoch. Oczywiście w futbolu nigdy nie można powiedzieć „nigdy”, ale trudno mi wyobrazić sobie jego odejście z Barcelony”.

Źródło: football-italia.net


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB