16.04.2024, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Barcelona vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.17godz.4min.
12.15 X3.60 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ośmiu z Barçy chce grać dla Katalonii

Ośmiu z Barçy chce grać dla Katalonii

Puyol, Xavi, Valdés, Piqué, Cesc, Busquets, Fontàs i Cuenca zapowiedzieli chęć wystąpienia dla reprezentacji Katalonii przeciwko Tunezji. Mecz odbędzie się 30 grudnia, a ostateczna lista powołanych pojawi się 23.

Wszystkim zawodnikom Barcelony i Espanyolu, który pochodzą z Katalonii, trener wysłał powołania na towarzyskie spotkanie przeciwko Tunezji 30 grudnia w Montjuïc. Z FC Barcelony powołania otrzymali: Puyol, Xavi, Valdés, Piqué, Cesc, Busquets, Fontàs i Cuenca, a z Espanyolu: Sergio García, Verdú, Javi Márquez, Álvaro Vázquez, Jordi Amat, Didac Vilà, Raúl Rodríguez i Kiko Casilla. Wymienieni zawodnicy zrobili sobie już zdjęcie w koszulkach reprezentacji Katalonii i czekają na oficjalną listę powołań, która zostanie podana 23 grudnia przez Johana Cruyffa.

 

Przed podaniem takowej listy, trener drużyny będzie negocjował z klubami występy takich gracy jak: Jordi Alba, Bruno Saltor i Víctor Ruiz (wszyscy Valencia). Na podstawie graczy z Katalonii, trener Cruyff oraz jego „prawa ręka” Òscar García będą musieli stworzyć drużynę. Trenerzy mogą także skorzystać z zawodników grających na co dzień w Nàstic, Gironie, Sabadell czy Barçy B.

 

 

Źródło: mundodeportivo.com

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - PSG

Liga Mistrzów

16/04/2024 / 21:00

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2011/11/omiu-z-barcy-dla-kataloniin/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.