29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.41min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pierwszy mecz w LM hokeistów na wrotkach

Pierwszy mecz w LM hokeistów na wrotkach

Ekipa FC Barcelony w hokeju na rolkach rozpoczyna dziś we Włoszech zmagania w hokejowej Lidze Mistrzów. Hokeiści Gaby Cairo są faworytami, w tym sezonie nie przegrali jeszcze ani razu w OK Lliga.

Hokeiści Barcelony podróżowali do Włoch, aby tam w sobotę o godzinie 21:00 zmierzyć się z Viareggio. Drużyna Gaby Cairo jest bardzo zmotywowana i pełna nadziei, aby wygrać pierwszy mecz w Lidze Mistrzów. Zawodnicy są w dobrych humorach po ostatnim zwycięskim ligowym pojedynku przeciwko Alcoi (7 – 3). Duma Katalonii prowadzi w OK Lliga z 13 punktami (4 wygrane i 1 remis).

W ten weekend aż osiem zespołów z OK Lliga będzie występować w Europie. W każdej grupie Hiszpania ma swojego reprezentanta! Najważniejszych pięć zespołów to: Noia Freixenet, Tecnol Reus, Coinasa Liceo, Roncato Vic i oczywiście FC Barcelona. Zwycięzcy grup przejdą do fazy finałowej.

Rywal

Marc Gual mówi o Viareggio: „To doświadczony zespół, a mecze w Lidze Mistrzów są zawsze bardzo intensywne. Oni na pewno się nie poddadzą.” Gual uważa też, że „gra będzie na pograniczach faulu”. O meczach w Lidze Mistrzów stwierdził także: „Będzie dużo prasy i widzów, ale my jesteśmy spokojni i naszym celem są tylko trzy punkty.”

Kolejne spotkanie w OK Lliga

Po meczu w Lidze Mistrzów Barça zagra w Palau Blaugrana w Barcelonie spotkanie w ramach OK Lliga. Rywalem będą hokeiści Sather Blanes. Mecz rozpocznie się w piątek (25 listopada) o godzinie 21:30. Ekipa Ramona Benito jest piąta z czterema punktami straty do drużyny Gaby Cairo.

Źródło: fcbarcelona.cat

mainXX:/2011/11/pierwszy-mecz-w-lm-hokeistow-na-wrotkach/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.