2dn.19godz.6min.
11.36 X5.00 27.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Remis pomiędzy FC Barceloną a Viareggio

Gaby Cairo powraca do do Ligi Mistrzów, ale tym razem jako trener. W pierwszym meczu, w ramach tych rozgrywek, jego hokeiści na wrotkach zremisowali 3 – 3 z Viareggio.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, głównie dzięki bardzo dobrej grze bramkarza Barçy – Egurrola. Wszystkie sześć bramek pały w drugiej połowie. W pierwszych dwóch minutach Barcelona grała tylko trzema zawodnikami w polu, ponieważ Torra zobaczył niebieską kartkę.

Pierwszy gol padł sześć minut po przerwie. Prowadzenie Barcelonie dał Marc Torra, który skutecznie wykorzystał rzut karny (min. 32). Jednak Viareggio odwróciła wynik na swoją korzyść, strzelając w ciągu dwóch minut dwa gole – Orlandi (min. 33) i Mirko Bertolucci (min. 34).

Barcelona zdołała doprowadzić do remisu 2 – 2. Znów świetnym strzałem popisał się Torra (min. 40), ale pięć minut później znów gospodarze byli na prowadzeniu – Orlandi (min. 45). Na szczęście ekipa Cairo ma w swoich szeregach nie zastąpionego Torre, który po raz trzeci w tym spotkaniu wpisał się na listę strzelców (min. 48). Pół minuty przed końcem Viareggio miało okazję przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, ale po strzale Orlandi doskonałą interwencją popisał się Egurrola.

Ostatecznie FC Barcelona wywiozła jeden punkt z trudnego terenu, dzięki niesamowitemu Marc”owi Torra oraz genialnemu Jimi”emu Egurroli.

Viareggio 3 – 3 FC Barcelona

FC Barcelona: Egurrola, Sergi Panadero, Mia, Borregán i Reinaldo. Zmiany: Sergi Fernández (br), Marc Gual, Barroso, Marc Torra i Pablo Álvarez.

Viareggio: Barozzi, Palagi, Mirko Bertolucci, Orlandi i Motaran. Zmiany: Carmazzi (br), Alessandro Bertolucci, Emanuel García, Enrico Mariotti i Massimo Mariotti.