2dn.17godz.38min.

Spektakularny mecz Barçy Intersport w Sarajewie

Barça Intersport nadal dominuje w Europie. Szczypiorniści Xaviego Pascuala rozbili Bosna Sarajewo w Lidze Mistrzów. Mecz pomiędzy liderem, a ostatnią w tabeli drużyną zakończył się wynikiem 17 – 43.

Aguirrezabalaga rzucił dla Barcelony sześć goli, najwięcej z całej drużyny, która grała bez Sorhaindo i Rutenki, którzy oglądali mecz z ławki. Gospodarze musieli sobie radzić bez Amira Cakica, który opuścił parkiet w dziewiątej minucie z powodu kontuzji. Już po 15 minutach Barcelona prowadziła 4 – 10. Ofensywne akcje i solida obrona pozwoliły Dumie Katalonii prowadzić po pierwszej połowie aż 9 – 21!

Druga połowa – ta sama historia

Barça Intersport rozpoczęła drugą połowę podobnie, jak skończyła pierwszą. Barça nie pozwalała przeciwnikowi praktycznie na nic i drugą połowę także wygrała, tym razem 8 – 22. Cały mecz zakończył się ogromnym prowadzeniem gości 17 – 43.

Przewaga Barcelony nad Bosna Sarajewo jest największą, jaką kiedykolwiek uzyskali w meczu w Europejskich Pucharach.

Pięć dni i znów Barcelona

Po 4500 kilometrach podróży, Barcelonę czekają kolejne dwa spotkania tym razem u siebie, w Palau Blaugrana. Szczypiorniści Xaviego Pascuala we wtorek podejmą Ciudad Encantada w ASOBAL League, a następnie w sobotę ponownie Bosne Sarajewo w ramach 6. kolejki Ligi Mistrzów.

BOSNA SARAJEWO 17 – 43 FC BARCELONA INTERSPORT

Bosna Sarajewo: Martinovic (Tartar); Vrazalic (3) Mejdic (6, 1p.), Pazin (1), Mesaric (-), Tojcic (2), Cacik (-); Terza (2), Halibegovic (1), Arapovic (-), Gorenac (1), Jusufovic (1)

FC Barcelona Intersport: Saríc; Víctor Tomás (5), Nagy (4), Noddesbo (5), Jernemyr (-), Raúl Entrerríos (3), Ugalde (4); Aguirrezabalaga (6), Igropulo (3), Juanin (5), Sarmiento (1), Morros (1), Oneto (1), Rocas (5, 1p),  Sjostrand (p.s.)

Sędziowie: Ferenc Bonifert and Viktor Olah.

Przebieg: 3-3, 4-7, 4-11, 5-14, 6-19, 9-21; 10-24, 12-27, 13-32, 14-37, 16-40, 17-43.

Źródło: fcbarcelona.cat

21/04/2024 / 21:00

27/04/2024 / 14:00

mainXX:/2011/11/spektakularny-mecz-barcy-intersport-w-sarajewie/