28.01.2023, g. 16:15
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Girona FC vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
1dn.1godz.17min.
15.50 X4.20 21.53 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trening na Stadionie Eden

Trening na Stadionie Eden

Grupa 21 zawodników, którzy udali się wczoraj do stolicy Czech odbyła tego samego dnia ostatnią sesję treningową na Stadionie Eden, poprzedzającą spotkanie z Viktorią Pilzno.

Ten trening był ostatnim przed meczem z Viktorią Pilzno dzisiejszego wieczora. Josep Guardiola do dyspozycji miał wszystkich 21 graczy, których powołał na to spotkanie i mógł zapoznać ich z areną dzisiejszego spotkania, Stadionem Eden w Pradze.

Trzech odrzuconych

Pep Guardiola będzie musiał wykreślić trzech zawodników z listy meczowej, na której znajduje się 19 zawodników pierwszego zespołu, a także Cuenca i Oier z Barçy B. Alexis Sánchez to jedyny z całej grupy zawodnik, który nie otrzymał od sztabu medycznego pozwolenia na grę.

Ponowne spotkanie Guardioli i Srnicka

Przed treningiem Pep Guardiola miał okazję spotkać się raz jeszcze ze swoim przyjacielem z czasów gry dla Brescii, Pavelem Srnickiem. Był on rezerwowym bramkarzem tego klubu w latach 2001-2003, a w tym samym czasie Guardiola grał dla zespołu z Lombardii. Były piłkarz przybył na Stadion Eden specjalnie po to aby przywitać się ze szkoleniowcem FC Barcelony.

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2011/11/trening-na-stadionie-eden/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.