04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.20godz.20min.
14.00 X3.75 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bianchi: Messi jest lepszy niż Maradona i Pele

Bianchi: Messi jest lepszy niż Maradona i Pele

Carlos Bianchi powiedział, że argentyński napastnik, Lionel Messi jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem od swojego rodaka Diego Maradony i Pele z Brazylii.

Jeden z najskuteczniejszych trenerów w historii argentyńskiej piłki nożnej pochwalił, również FC Barcelonę, którą uważa za najlepszy zespół w historii.

 

„Demonstracja siły Barcelony, która pokonała w finale Klubowych Mistrzostw Świata Santos sprawia, że ​​czuję się pewnie wydając oświadczenie: jesteśmy w obecności najlepszego zespołu jaki kiedykolwiek istniał, ponadto mamy możliwość podziwiania najlepszego piłkarza w historii (red. chodzi o Leo Messiego)” , powiedział Argentyńczyk w swojej kolumnie na stronie ESPN.

 

„Kilka dni temu w środku konferencji pewien dziennikarz zapytał mnie kogo uważam za najlepszego piłkarza w historii. Miałem wybrać między Pele a Maradoną. Odpowiedziałem, że z całym szacunkiem ale uważam iż, Messi przewyższa umiejętnościami obu kandydatów”, stwierdził Bianchi.

 

„Nie było wielkich graczy, którzy nie potrzebują lub nie mogą grać w dużych zespołach, aby pokazać pełnię swojego talentu. Messi w każdym tygodniu potwierdza, że jest zdolny do rzeczy, których nikt wcześniej nie zrobił w historii piłki nożnej. To zajmie dużo czasu, aby wychować zawodnika takiego jak on. Po prostu czapki z głów „, dodał najwybitniejszy trener w historii argentyńskiej piłki.

 

„Tylko trzy drużyny w historii można porównać do tej nowoczesnej Barcelony. Widzowie mają w obecnych czasach okazję zobaczyć praktycznie doskonałą maszynę do gry w piłkę”, zakończył Bianchi.

Źródło: sport.es

mainXX:/2011/12/bianchi-messi-jest-lepszy-ni-maradona-i-pele/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.