21.04.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.3godz.34min.
11.85 X3.75 24.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Cesc: Tutaj muszę pracować podwójnie

Cesc: Tutaj muszę pracować podwójnie

Pomocnik FC Barcelony, Cesc Fàbregas, znajdzie się na okładce kolejnego numeru FourFourTwo. Jest to prestiżowy magazyn specjalizujący się w piłce nożnej, znajdzie się w nim obszerny wywiad z piłkarzem.

Cesc opowiada w nim m.in. o grze w angielskim klubie „nie wygrałem z nimi żadnego trofeum”, o ośmiu latach bycia gunner”em, o przejściu do FC Barcelony i jej roli w procesie powrotu.

 

Mając świadomość, że był kapitanem drużyny i ikoną drużyny, wiedział, że sprawił kibicom dużą przykrość. Hiszpan starał się wytłumaczyć to tym, którzy byli jego fanami od wielu lat. „To jest właściwy czas, aby odejść” – powiedział Cesc. „W Barcelonie muszę pracować podwójnie, żeby dostać szansę gry w wyjściowym składzie” – podsumowuje zawodnik, który nie boi się wyzwań.

 

W wywiadzie Fàbregas wyjaśniał różnice między oba klubami w swoim życiu. „W Londynie po porażce możesz wyjść na kolację, Twoje życie i ludzie to szanują” – powiedział, natomiast w Barçy „Wszystko idzie dobrze, to jest najlepszy klub na świecie, ale gdy pójdzie coś nie tak, kibice zawsze podadzą Ci chusteczkę”. W momencie, gdy gracz zdobył miejsce w „11” Barçy, stwierdził, że spełnienie jego marzeń z dzieciństwa.

 

Źródło: sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

FC Barcelona - Valencia CF

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

27/04/2024 / 14:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2011/12/cesc-tutaj-musz-pracowa-dwa-razy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.