04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.11godz.37min.
14.00 X3.75 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Cesc: Zwycięstwo zadedykujemy Tito i Villi

Cesc: Zwycięstwo zadedykujemy Tito i Villi

Pomocnik FC Barcelony odlicza już minuty do finału Klubowych Mistrzostw Świata, który dla niego jest wyjątkowy, bo „nigdy nie wiadomo kiedy będziemy mogli zagrać w nim ponownie”.

Cesc Fàbregas udzielił wypowiedzi ponad tuzinowi zebranych dziennikarzy w siedzibie Barcelony w Yokohamie na konferencji prasowej przed finałem Klubowych Mistrzostw Świata: „Jestem tutaj dzięki pracy wykonanej przez moich kolegów w poprzednim sezonie. Chcemy wyjść na boisko i dać tu wszystko z siebie”, zapewnił.

Zapytany od wpływ jet lagu i zmiany strefy czasowej na zawodników, Cesc podkreślił, że „Strefy czasowe i zmęczenie to nie żadna wymówka przed tak ważnym meczem. Musisz być silny mentalnie, psychicznie”. Pomocnik Barcelony dodał też, że „Klubowe Mistrzostwo Świata będziemy chcieli zadedykować Tito Vilanovie i Davidowi Villi”.

Neymar to nie jedyny przeciwnik

Cesc Fàbregas powtórzył słowa swojego trenera w odpowiedzi na nieustanne pytania o Neymara, gwiazdę Santosu: „Jeśli będziemy mieć piłkę, Neymar jej nie będzie miał. Skupiamy się na sobie i na Santosie jako drużynie. Nie zmienimy naszego sposoby myślenia”. Katalończyk nie chciał też mówić o przyszłości Brazylijczyka: „Jutro Neymar będzie po prostu kolejnym przeciwnikiem. Będzie chciał strzelić nam trzy albo cztery gole. Zobaczymy co stanie się z nim w przyszłości”.

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2011/12/cesc-zwycistwo-zadedykujemy-tito-i-villi/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.