29.09.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Sevilla
Do meczu pozostało:
2dn.18godz.10min.
11.36 X4.75 28.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Dani Alves: Chciałbym Cię Neymar

Dani Alves: Chciałbym Cię Neymar

Podczas prezentacji charytatywnych bransoletek na nadgarstek, Dani Alves ponownie potwierdził, że chciałby, aby Neymar podpisał kontrakt z FC Barceloną.

Dani Alves powtórzył po raz kolejny swoje słowa, które dotyczą jego rodaka i przyjaciela Neymara „Chciałbym Cie Neymar. Zawsze mówiłem, że wniósł by coś nowego. Jeśli by do tego doszło, byłoby to dla mnie coś wyjątkowego”. „To najlepszy klub do rozwijania swoich umiejętności, właśnie taki dla niego” – podsumował Dani. W ostatnim zdaniu Brazylijczyk odniósł się do Realu Madryt „Nigdy od Realu Madryt nie usłyszymy takich słów jak od Neymara, oni nie mają wystarczającej pokory, żeby to zrobić”.

 

Dani Alves odniósł się także do „gratulacji” Mourinho („Oczywiście, że są dobrą ekipą, są mistrzami świata, chociaż dużo ważniejsze jest wygranie Ligi Mistrzów niż tych dwóch meczyków. Gratuluję Barcelonie tego tytułu, są teraz również mistrzami świata”) – „Ja zawszę powtarzam, że Mourinho to człowiek, który gra swoją rolę i zawsze próbuje bagatelizować osiągnięcia innych. Wydaje się, że znaczenie mają tylko jego osiągnięcia. Zazdrość jest bardzo zła. Obecnie jesteśmy mistrzami świata i takie słowa bolą. Nam nie przeszkadzają tytuły Realu, ponieważ nie czujemy się od nich mniejsi. I zazwyczaj krytyka mniejszych od siebie nie boli, ale teraz jest inaczej, ponieważ oni ciągle próbują dyskredytować to, co robimy. Zawsze jest jakieś „ale”, „dlaczego”, tylko tego u nich nie rozumiem. Jednak wiem, że na tym polu z nimi nie wygramy, więc staramy się to robić na boisku”.

Źródło: sport.es

mainXX:/2011/12/dani-alves-chciabym-ci-neymar/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.