01.02.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Betis vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
3dn.3godz.2min.
15.25 X4.00 21.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gremio kolejnym klubem Henrique?

Gremio kolejnym klubem Henrique?

Brazylijski zespół oferuje dwa miliony euro za transfer Henrique. 25-latek przybył do Barcelony latem 2008 roku, jednak w żaden sposób nie zdołał przebić się do pierwszego składu. 

Wydaje się, że Henrique opuści już na dobre stolicę Katalonii. Najbardziej zainteresowaną drużyną jest Gremio, która oferuje dwa miliony euro za transfer tego obrońcy.

Jeśli Blaugrana przystanie na ofertę Brazylijskiego klubu, to pieniądze za sprzedaż gracza otrzyma w czterech ratach po pół miliona euro. Całość sumy musi zostać spłacona do końca 2012 roku. Nie da się ukryć, iż Henrique okazał się wielką pomyłką, za którą Duma Katalonii zapłaciła osiem milionów euro + dwa miliony euro tzw. variables.

Po przyjściu do Blaugrany, Henrique został natychmiastowo wypożyczony na jeden sezon do Bayeru Leverkusen. Następne dwa lata spędził również na wypożyczeniu, lecz tym razem w innym zespole, a dokładniej w Racingu Santander. W tegorocznym letnim okienku transferowym Barcelona postanowiła „wysłać” go do Palmeiras. Kolejnym klubem, który Henrique zasili będzie prawdopodobnie Gremio.

 

Źródło: Sport.es/ Własne

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2011/12/gremio-pyta-o-henrique/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.