Ostatni trening roku bez Abidala

Ostatni trening roku bez Abidala

FC Barcelona kończy rok treningiem bez Érica Abidala, z kilkoma zawodnikami trenującymi indywidualnie i z czwórką młodych piłkarzy na treningu: Cuenką, Montoyą, Muniesą i Sergim Roberto.

W ostatnim treningu w tym roku zabrakło Érica Abidala. Francuski lewy obrońca nie mógł wziąć udziału w sesji treningowej z powodu grypy.

Alexis się rozkręca

Alexis Sánchez, który w piątek nadal trenował w odosobnieniu, po raz pierwszy wykonywał ćwiczenia razem z resztą zawodników z drużyny.

Z drugiej strony Carles Puyol trenuje nadal indywidualnie ze względu na ból w pachwinie lewej nogi, który nie pozwolił mu na występ w ostatnim meczu reprezentacji Katalonii.

Jeśli chodzi o Seydou Keitę, Malijczyk ćwiczył na siłowni, podczas gdy Andrés Iniesta nadal leczy uraz, jednak wydaje się, że już wkrótce powróci na boisko.

Czterech zawodników z Barçy B

Oprócz innych zawodników pierwszego zespołu w treningu udział wzięli też Isaac Cuenca, Martín Montoya, Marc Muniesa i Sergi Roberto, czterech obiecujących zawodników, którzy również wzięli udział w meczu Katalonii z Tunezją.

Jedynymi nieobecnymi zawodnikami, którzy nadal cieszą się odpoczynkiem, są Leo Messi i Dani Alves. Brazylijczyk powinien już wracać do stolicy Katalonii, a Argentyńczyk ma wolne jeszcze do 2 stycznia.

Zawodnicy będą cieszyli się wolnym dniem w Nowy Rok, a do treningów powrócą w poniedziałek o godzinie 11:00.

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB