04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.1godz.56min.
12.55 X3.80 22.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ramalho: Barcelona nie do pokonania

Ramalho: Barcelona nie do pokonania

Trener Santosu uważa, że pokonanie Barcelony jest rzeczą niemal niemożliwą do zrealizowania. Brazylijczyk komplementował zawodników katalońskiej drużyny.

W opinii brazylijskiego szkoleniowca, niemożliwym jest pokonanie Barçy, znajdującej się w takiej formie. Zespół Pepa Guardioli pokonał Santos stosunkiem goli 4:0. Bramki zdobyte przez Leo Messiego, Ceska Fabrégasa i Xaviego Hernándeza, dały Katalończykom upragnione zwycięstwo.

 

„Nie jest wstydem przegrać z Barceloną. Ich jakość robi różnicę w dzisiejszym futbolu. Próbowaliśmy zatrzymać piłkarzy tej drużyny, ale to bardzo trudne do wykonania zadanie. Nie wiem czy ktokolwiek jest w stanie ich pokonać”, wyznał pełen uznania Ramalho.

 

„Wiele wyniosłem z tego spotkania. Bardzo trudno jest aktualnie mówić o pokonaniu tego zespołu. Grali z wieloma wspaniałymi klubami i zazwyczaj wychodzili zwycięsko z tych potyczek”, komplementował rywali.

 

„Nasze marzenie o pokonaniu Barcelony trwa jednak dalej. Powiedziałem moim piłkarzom, że spróbujemy wrócić tu w przyszłym roku. Potrzebujemy wielkich wyzwań. Musimy być pokorni, ale jednocześnie jesteśmy zobowiązani, by urzeczywistniać nasze marzenia”.

Źródło: goal.com

mainXX:/2011/12/ramalho-nie-wiem-czy-ktokolwiek-moe-pokona-barcelon/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.