21.06.2024, g. 02:00
Copa America 2021
Argentyna vs Kanada
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.7min.
11.28 X5.50 210.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ramalho: Barcelona nie do pokonania

Ramalho: Barcelona nie do pokonania

Trener Santosu uważa, że pokonanie Barcelony jest rzeczą niemal niemożliwą do zrealizowania. Brazylijczyk komplementował zawodników katalońskiej drużyny.

W opinii brazylijskiego szkoleniowca, niemożliwym jest pokonanie Barçy, znajdującej się w takiej formie. Zespół Pepa Guardioli pokonał Santos stosunkiem goli 4:0. Bramki zdobyte przez Leo Messiego, Ceska Fabrégasa i Xaviego Hernándeza, dały Katalończykom upragnione zwycięstwo.

 

„Nie jest wstydem przegrać z Barceloną. Ich jakość robi różnicę w dzisiejszym futbolu. Próbowaliśmy zatrzymać piłkarzy tej drużyny, ale to bardzo trudne do wykonania zadanie. Nie wiem czy ktokolwiek jest w stanie ich pokonać”, wyznał pełen uznania Ramalho.

 

„Wiele wyniosłem z tego spotkania. Bardzo trudno jest aktualnie mówić o pokonaniu tego zespołu. Grali z wieloma wspaniałymi klubami i zazwyczaj wychodzili zwycięsko z tych potyczek”, komplementował rywali.

 

„Nasze marzenie o pokonaniu Barcelony trwa jednak dalej. Powiedziałem moim piłkarzom, że spróbujemy wrócić tu w przyszłym roku. Potrzebujemy wielkich wyzwań. Musimy być pokorni, ale jednocześnie jesteśmy zobowiązani, by urzeczywistniać nasze marzenia”.

Źródło: goal.comKursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2011/12/ramalho-nie-wiem-czy-ktokolwiek-moe-pokona-barcelon/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.