31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
17dn.17godz.5min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ronaldo: Klasyk zdominowany totalnie przez Barçe

Ronaldo: Klasyk zdominowany totalnie przez Barçe

Były piłkarz Realu Madryt i FC Barcelony udzielił wywiadu programowi radiowemu „Al Primer Toque”, dziennikarzowi Onda Cero.

Były napastnik FC Barcelony i Realu Madryt, Ronaldo Nazario de Lima, jeden z najwybitniejszych piłkarzy w historii piłki nożnej, pojawił się przed mikrofonem programu „Al Primer Toque” i nawiązał do sobotniego el clásico. Brazylijczyk stwierdził, że było widać wyższość Barcelony w spotkaniu „Uważam, że mecz stał pod dominacją Barcelony. Nadal widać ogromną różnicę techniczną”.

 

Mimo, że grał w obu klubach, to brazylijska gwiazda ujawniła swoje preferencje: „Chciałem w Madrycie wygrać La Ligę i Champions League”, ale nie zdobył tego wszystkiego (wygrał La Ligę z Realem w sezonach 2002/2003 i 2006/2007 – przy. red.). „Jakość Barçy wciąż jest większa, ale Real ma przyszłość” – stwierdził Ronaldo.

 

W przyszłości do Barcelony albo Madrytu może przejść jego rodak Neymar. Ronaldo wypowiedział się także na ten temat „Nie wiem, on na razie odnowił kontrakt z Santosem. Nie wiem”.

Źródło: sport.es

mainXX:/2011/12/ronaldo-klasyk-zdominowany-totalnie-przez-barce/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.