01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19396dn.-1godz.-30min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zico również stawiał na Barcelonę

Zico również stawiał na Barcelonę

Były piłkarz reprezentacji Brazylii oraz Flamengo, Zico, nie ukrywa, że stawiał na FC Barcelonę w meczu z Santosem podczas Klubowych Mistrzostw Świata w Japonii.

Dla niego znana jest tajemnica FC Barcelony „Nie wystarczy być artystą, aby tworzyć piękny futbol. Istotne jest, aby włożyć w to wiele pracy, przyjaźni i oddania” – powiedział. „Można ich (FC Barcelonę – przyp. red.) porównać do reprezentacji Brazylii z 1982 roku czy reprezentacja na czele z Pelé, która wygrała w Meksyku” – dodał.

 

Pomocnik powiedział, że hegemonia FC Barcelony rozpoczęła się co najmniej 5 lat temu „Kto śledzi Ligę Mistrzów wie, że grali tam od lat bardzo dobrze. Mają dobry zespół, który co roku uzupełniają takimi piłkarzami, jak Villa czy Fàbregas” – stwierdził Zico.

 

Zico zaprzeczył, że brazylijski futbol jest mniej interesujący od europejskiego „z wyjątkiem FC Barcelony”, i zwraca uwagę na potencjał drużyny z Katalonii. Były piłkarz stwierdził, że potrzeba sporo czasu i cierpliwości, aby jakikolwiek klub w Brazylii mógł osiągnąć taki styl gry, jaki prezentuje Duma Katalonii.

Źródło: sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2011/12/zico-rownie-stawia-na-barcelon/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.