04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.10godz.50min.
14.00 X3.75 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zmiana murawy po meczu z Osasuną

Zmiana murawy po meczu z Osasuną

Zmiana murawy na Camp Nou ulegnie opóźnieniu ze względu na mecz w Pucharze Króla z osasuną. 5 stycznia sprowadzona zostania nowa murawa z Niemiec i rozpocznie się proces zmiany nawierzchni.

FC Barcelona zmieni murawę na Camp Nou po meczy z Osasuną 4 stycznia. Spotkanie to zostanie rozegrane w Barcelonie o godzinie 22:00, a petycja Klubu o zamianę kolejności rozegrania spotkań dwumeczu, ze względu na konieczność zmiany murawy, została odrzucona przez RFEF. Pierwszym przeciwnikiem Barcelony na nowej murawie będzie Betis Sevilla 15 stycznia w meczu 19. kolejki la Liga.

Zmiana murawy miała być początkowo zakończona 29 grudnia, jednak proces ten zostanie opóźniony ze względu na rekomentację przez menedżera projektu niemieckiejn trawy, która jest dobrze przystosowana do niskich temperatur. Murawa może zostać zmieniona raz jeszcze wiosną, a Klub planuje sprowadzenie trawy z Bordeaux, która jest dobrze przystosowana do wiosennego klimatu panującego w Barcelonie.

FC Barcelona nie szczędzi wysiłku ani pieniędzy aby zagwarantować najlepsze możliwe warunki do gry dla swoich zawodników.

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2011/12/zmiana-murawy-po-meczu-z-osasun/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.