10.12.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Girona FC
Do meczu pozostało:
2dn.17godz.46min.
11.53 X5.00 25.25 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

„Alves nosi okulary intelektualisty, ale i tak jest osłem”

„Alves nosi okulary intelektualisty, ale i tak jest osłem”

Eladio Paramés, rzecznik prasowy José Mourinho, w czwartek nazwał „osłem” prawego obrońcę FC Barcelony, Daniego Alvesa.

Przedstawiciel Mourinho wypowiedział się, po spotkaniu FC Barcelony z Realem Madryt, na swoim koncie na twitterze „Ależ zmienił się Daniel Alves odkąd przybył do Hiszpanii. Zoperował sobie uszy, które kiedyś były większe i nosi okulary intelektualisty. Tyle że osioł z małymi uszami i okularami nie staje się nagle doktorem, tylko nadal jest osłem”.

 

Paramés sprostował na końcu, że nie wypowiada się w tym momencie, jako przedstawiciel Portugalczyka, ale jako „ciekawski obserwator”. Stwierdził także, że jest „zmęczony oglądaniem, słuchaniem i czytaniem kłamstw”.

 

Sprawdziliśmy konto na twitterze (@realeladio) i znaleźliśmy jeszcze kilka ciekawych wpisów… A oto i one:

 

„Już kiedyś ktoś to powiedział: jeśli Barça gra lepiej od rywala to wygrywa. Jeśli rywal gra lepiej od Barçy to arbiter sprawia, że Barça wygrywa. Jeśli ktoś tego nie widzi, to niech kupi sobie okulary, jak ten uszaty, aby widzieć lepiej!” (uszaty – Dani Alves przyp. red.)

 

„Ktoś może mi powiedzieć czy Teixeira w języku hiszpańskim znaczy „oszustwo”? A może „rabunek” albo „rozbój”?”

 

„Mourinho powiedział w garażu trochę więcej niż to, co opisała gazeta. Najpierw wyściskał swojego dobrego przyjaciela Carlosa Navala (delegat FC Barcelony przyp. red.), o którym nigdy nie zapomniał i powiedział mu, że wie więcej z zamkniętymi oczami niż wszyscy inni z otwartymi. A sędziemu powiedział: „Artysto, wku*** tych, którzy ciężko pracują i nie szanujesz prawdziwych zawodowców. Teraz sobie pójdziesz zapalić papieroska i będziesz się śmiał bez wstydu””.

 

„Opowiadają mi, że piłkarze Barçy poprzez sms-y przepraszali swoich „kolegów” z Realu Madryt za nurkowanie, pisząc, że „muszą to robić, bo tak im powiedziano”. Interesujące…”

 

To tylko kilka z wielu kontrowersyjnych wypowiedzi Eladio Paramésa…

Źródło: sport.es / as.com /twitter.com

mainXX:/2012/01/alves-nosi-okulary-intelektualisty-ale-i-tak-jest-osem/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.