28.01.2023, g. 16:15
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Girona FC vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
1dn.0godz.1min.
15.50 X4.20 21.53 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Busquets: Wprowadzamy do gry nowe warianty

Busquets: Wprowadzamy do gry nowe warianty

Defensywny pomocnik FC Barcelony, Sergio Busquets, wypowiedział się na temat najbliższego rywala FC Barcelony oraz o grze drużyny.

„Trener stara się wprowadzać do gry drużny nowe warianty, by atakowała jeszcze lepiej i strzelała bramki, co jest najważniejsze” – powiedział Busquets.

 

„Nie wiem ile w nas jest innowacji. To historycy futbolu powinni zdecydować, czy wyprowadzamy piłkę na inny poziom” – stwierdził Hiszpan.

 

Sergio wypowiedział się także na temat najbliższego rywala FC Barcelony w La Liga, Espanyolu. „Derby wyzwalają w nas dodatkową motywację. Zrobimy wszystko by zwyciężyć w tym spotkaniu – stwierdził. „Espanyol to bardzo dobry zespół, mają młodych graczy, a w tym sezonie spisują się naprawdę wyśmienicie” – dodał pomocnik.

 

Hiszpańskie media, specjalizujące się w sprzedawaniu niestworzonych historii, zasugerowały, iż Guardiola może liczyć na opuszczenie Camp Nou i objęcie posady w Interze lub Manchesterze United. „Byłoby wspaniale, gdyby był dla nas typem Sir Alexa Fergusona, który pracuje z United przez ponad dwie dekady” – skomentował Busquets.

Źródło: goal.com

mainXX:/2012/01/busquets-wprowadzamy-do-gry-nowe-warianty/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.