14.06.2024, g. 01:00
WNBA
Indiana Fever blank vs blank Atlanta Dream
Do meczu pozostało:
0dn.23godz.2min.
12.37 X0.00 21.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

City negocjuje z Txikim i Soriano

City negocjuje z Txikim i Soriano

Jak donosi Mundo Deportivo, lider Premier League, Manchester City negocjuje z Txikim Begiristainem i Ferranem Soriano proponując im posady w swoim klubie.

Txiki Begiristain i Ferran Soriano, odpowiednio były dyrektor sportowy i były wiceprezydent FC Barcelony, są w trakcie negocjacji z angielskim Manchesterem City. Soriano był częścią zarządu Joana Laporty w latach 2003-2008, a Txiki był częścią sztabu technicznego w latach 2003-2010.

El País podaje, że City negocjuje z Soriano, obecnym prezesem linii lotniczych Spanair, którego widzą jako swojego dyrektora generalnego, a Mundo Deportivo dodaje, że w swój projekt Anglicy chcą zaangażować również Txikiego Begiristaina. Txiki niemal już wybrał się na Wyspy Brytyjskie w poprzednim sezonie, jednak ostateczenie nie doszedł do porozumienia z Chelsea Abramowicza.

Od kilku tygodni ściśle współpracuje z City Esteve Calzada, były dyrektor ds. marketingu FC Barcelony, ekspert w sprawie informacji bieżących i obecnie przedstawiciel piłkarzy. Calzada był jednym z głównych współpracowników Soriano w FC Barcelonie.

Źródło: Mundo Deportivo

mainXX:/2012/01/city-negocjuje-z-txikim-i-soriano/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.