24.07.2022, g. 01:00
Mecz towarzyski
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
23dn.12godz.29min.
12.45 X3.25 22.85 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Guardiola: Będziemy próbować aż do końca

Guardiola: Będziemy próbować aż do końca

Josep Guardiola jak zawsze wziął w obronę swój zespół po zakończeniu meczu z niezadowalającym wynikiem i zapewnił, że nie porzucą Ligi: „Będziemy nadal walczyć”, powiedział.

Trener FC Barcelony, Pep Guardiola, powiedział, że w meczu z Villarrealem jego zespół robił wszystko aby wygrać i to logiczne, że każdy wolałby aby do lidera było pięć punktów straty zamiast siedmiu.

„W tej Lidze zremisowaliśmy wiele spotkań, w których zasługiwaliśmy na zwycięstwo, a przykład mieliśmy dzisiaj. Zabrakło nam tylko bramki, ale jestem zadowolony z zespołu, nie zapominajmy, że graliśmy ze wspaniałym rywalem, który grał na wysokim poziomie”, powiedział trener FC Barcelony.

„Pozostało jeszcze osiemnaście meczów i będziemy starali się walczyć nadal. Wiemy, że za każdym razem jest ich coraz mniej, a Real Madryt to bardzo silny zespół, ale nie możemy myśleć o końcu sezonu. Teraz musimy skupić się na pierwszym meczu w Copa del Rey z Valencią, ale niezależnie od niego będziemy walczyć do końca”, wyjaśnił.

Co do samego meczu, Guardiola powiedział, że na początku było dobrze i zespół mógł zdobyć bramkę, ale Barcelonie przyszło zmierzyć się z przeciwnikiem, który ma dobrych zawodników we wszystkich swoich formacjach i który udanie wykorzystał ich umiejętności.

„Nie uważam, żebyśmy mieli wyrównane rachunki z Realem Madryt. Było to widać po meczu. Doświadczamy rozgrywania spotkań co trzy, cztery dni od czterech lat”, dodał.

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Rayo Vallecano

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

14/08/2022 / 18:00

FC Barcelona - Rayo Vallecano

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

14/08/2022 / 18:00

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.