01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19396dn.-18godz.-35min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Guardiola: Tabela nie odzwierciedla jakości Villarreal

Guardiola: Tabela nie odzwierciedla jakości Villarreal
Pep Guardiola pojawił się na konferencji prasowej przed meczem z Villarreal. Mister twierdzi, iż siedemnasta pozycja w tabeli najbliższego rywala Barcelony, nie odzwierciedla rzeczywistej jakości zespołu.

Pep Guardiola nie miał wąpliwości, iż mecz na El Madrigal będzie trudny. „W przeszłości był to trudny teren i dalej taki jest” – powiedział trener, by po chwili kontynuować: „Pozycja w tabeli nie odzwierciedla jakości prezentowanej przez zawodników”. Ponadto mister uważa, że pomimo poważnych kontuzji jakie nie omijają Villarreal, sobotni rywal Barcelony „gra świetny futbol”.

Posiłki z rezerw

Guardiola odniósł się również do kwestii powołań młodych zawodników z rezerw. „Nie wolno od nich za wiele wymagać. Powinni nam towarzyszyć i być sobą. Przede wszystkim nie powinni się bać, muszą być śmiali i pomagać nam” – zaznaczył.

Szkoleniowiec z Santpedor potwierdził, że Isaac Cuenca jest już zawodnikiem pierwszego zespołu. Hiszpan we wtorek podpisze kontrakt do 2015 roku. „To nowy zawodnik, który gra świetnie w polu i który nam dużo pomaga. Mam nadzieję, że nadal będzie nam pomagał”.

Barcelona nie miała zbyt wiele czasu na odpoczynek po meczu z Realem. Guardiola nie widzi w tym jednak problemu. „Zawsze uważałem, że lepiej jest grać w spotkaniach o stawkę. Prawdą jest, że nie mieliśmy czasu na odpoczynek, ale jesteśmy do tego przyzwyczajeni.  Wiemy, co mamy robić. Rozpoczynamy drugą rundę i za każdym razem będziemy myśleć o następnym meczu” – podkreślił.

Na koniec Pep wrócił do samego dwumeczu z Realem. „Trudno jest dominować przez 180 minut, ale trzeba wyciągnąć z tego wnioski i iść dalej” – zakończył.

 

Źródło: FCBarcelona.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/01/guardiola-pozycja-w-tabeli-nie-odzwierciedla-jakoci-villarreal/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.