24.07.2022, g. 01:00
Mecz towarzyski
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
25dn.19godz.4min.
12.45 X3.25 22.85 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kontuzjowani piłkarze FC Barcelony

Kontuzjowani piłkarze FC Barcelony

Na konferencji prasowej, lekarze Pruna i Cugat mówili o stanach zdrowia czterech kontuzjowanych piłkarzach FC Barcelony.

Po spotkaniu z Betisem, FC Barcelona ma dostępnych tylko 15 piłkarzy z pierwszego składu. Keita przebywa aktualnie na Pucharze Narodów Afryki, Maxwell został sprzedany do PSG, a czterech zawodników leczy kontuzje.

 

PEDRO: „Zielone światło do gry”

 

Pedro po około 10. dniach przerwy, z powodu kontuzji mięśnia lewego uda, otrzymał od lekarzy pozwolenie na grę w najbliższym spotkaniu z Málagą.

 

FONTÀS: Sześć miesięcy przerwy

 

Andreu Fontàs przeszedł w sobotę operację rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego w prawym kolanie. Lekarze przewidują, że przerwa potrwa od 6 do 7 miesięcy, więc Katalończyk wróci do gry dopiero w następnym sezonie.

 

VILLA: Wyścig z czasem

David Villa doznał złamania kości piszczelowej w półfinale Klubowych Mistrzostw Świata. Na konferencji prasowej po tej kontuzji doktor Cugat stwierdził: „prawdą jest, że czujemy, iż Villa jest głodny gry, ale nie możemy postępować pochopnie. Należy ostrożnie dążyć do pełnego wyleczenia tej kontuzji. Obecnie trwa proces leczenia, przebiega ona dość gładko, za kilka dni będziemy usuwać dwie śruby”.  

AFELLAY: Musi się czasem zatrzymać

O Ibrahimie Afellay”u, wiadomości są również dobre. Według doktora Pruna „Od pierwszego tygodnia lutego będzie mógł ćwiczyć już na boisku. Zakładane plany są na razie w pełni realizowane”. Cugat dodał, iż: „jest w porządku. To podobne nieco do motocykla, który musi się czasem zatrzymać”.

Źródło: sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Rayo Vallecano

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

14/08/2022 / 18:00

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.