04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.41min.
12.55 X3.80 22.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Molina: Nie można pokonać Barçy, grając słaby mecz

Molina: Nie można pokonać Barçy, grając słaby mecz

Trener Villarreal, José Francisco Molina, powiedział, że jeśli jego zespół chce osiągnąć coś pozytywnego z Barceloną, to musi zagrać perfekcyjny mecz.

„Spróbujemy zagrać dobry mecz i sprawić trochę problemów Barcelonie. Chcemy zdobyć trzy punkty, jednocześnie, zdając sobie sprawę z tego jak trudny będzie to mecz. Nie możesz wygrać z Barceloną, kiedy nie zagrasz dobrego spotkania. Będziemy ciężko pracować przez 90 minut i spróbujemy wygrać. Jeśli tego dokonamy, poprawimy morale, jednak najważniejsze jest to, żeby zostawić po sobie dobre wrażenie” – powiedział José Francisco Molina.

Trener Villarreal twierdzi, że ostatnia wygrana ze Sportingiem Gijón wzmocniła psychicznie jego drużynę. „Zwycięstwo ze Sportingiem było bardzo ważne z psychologicznego punktu widzenia. Piłkarze nabrali więcej pewności siebie, w szczególności poprzez sposób w jaki osiągnęli taki rezultat. Trudno jest robić roszady po zwycięstwie 3-0. Nie potrzebujemy zmian, spróbujemy zagrać taki sam mecz. Musimy próbować grać, utrzymując się przy piłce, jednak wiemy, że przeciwko Barcelonie będzie znacznie trudniej. Zamierzamy spróbować i robić różne rzeczy, które pozwolą nam to osiągnąć” – przyznał.

Hiszpan bagatelizował znaczenie kontuzji zawodników Barcelony. „Barcelona poniosła straty, ale ma świetny skład i jest przyzwyczajona do utrzymywania wysokiego rytmu meczowego. Nie wiem, co zrobi Barça. Bardziej martwi mnie mój zespół niż Barcelona. Musimy pokazać charakter. Spróbujemy znaleźć naszych najlepszych piłkarzy, którzy nie pozwolą im zagrać swojego futbolu” – zakończył.

 

Źródło: Villarrealcf.es

mainXX:/2012/01/molina-nie-mona-pokona-barcy-grajc-saby-mecz/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.