Navarro i Fuentes najlepsi w 2011 roku

Navarro i Fuentes najlepsi w 2011 roku

Navarro i Fuentes zostali wybrani najlepszymi sportowcami roku 2011 na 64. Gali Mundo Deportivo, która odbyła się w Palau de Congressos de Catalunya, gdzie pojawiło się ponad 1.000 osób.

Najlepszym Sportowcem 2011 roku został wybrany Juan Carlos Navarro, kapitan FC Barcelony Regal i Hiszpanii, gdzie odnosił wielkie sukcesy. Zdobył m.in. Mistrzostwo Europy na Litwie, gdzie zdobył 26 pkt. w ćwierćfinale, 35 w półfinale i 27 w finale, po czym został wybrany MVP turnieju. Taki sam poziom pokazywał w drużynie Xaviego Pascuala, a koszykarska sekcja Dumy Katalonii zdobyła cztery z pięciu tytułów: Liga Endesa, Supercopa ACB, Copa del Rey i Lliga Catalana. Został wybrany MVP Ligi i Supercopa. Nie udało się mu zdobyć z kolegami Euroligi, ale 24 listopada pobił rekord zdobytych punktów i stał się najlepszym strzelcem w historii (2716).

Fuentes Andrea jest liderką hiszpańskiego pływania synchronicznego. Jej talent świecił w szczególny sposób na Mistrzostwach Świata w Szanghaju (Chiny), gdzie zdobyła aż 6 medali (5 brązowych i 1 srebrny). Była najlepszą zawodniczką w ekipie Anny Tarrés. W Pekinie, pod koniec roku, przyczyniła się do zdobycia prestiżowego tytułu FINA World Trophy.

Źródło: mundodeportivo.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB