1dn.9godz.27min.

Oceny za mecz z Málagą

W niedzielnym meczu ligowym Barcelona pokonała Málagę 1-4. Poniżej prezentujemy oceny zawodników za to spotkanie oraz bonus, który od dzisiaj będzie dodawany do ocen naszych piłkarzy.

Po środowym meczu w Copa del Rey z Realem Madryt przyszedł czas na rozgrywki ligowe, w których FC Barcelona udała się na La Rosaleda, gdzie pokonała Málagę po świetnym występie Leo Messiego. Poniżej prezentujemy oceny zawodników za to spotkanie. Dodatkowo od dziś do ocen będziemy dołączać film z pokazem umiejętności jednego z zawodników w danym spotkaniu. Wideo tworzy dervyxable, a na początek – Leo Messi. Filmik znajdziecie pod ocenami.

Víctor Valdés – 8,5

Popisał się kilkoma świetnymi i ważnymi interwencjami zwłaszcza w pierwszej połowie kiedy utrzymywał się bezbramkowy remis. Był jednym z bohaterów wieczora. Świetnie obronił strzał Eliseu, ale nie mógł powstrzymać Rondona, który strzelił bramkę dla gospodarzy.

Éric Abidal – 7,5

Zaliczył solidny występ, popełnił kilka błędów w ostatnich minutach spotkania, ale ogólnie rozegrał dobre zawody.

Javier Mascherano – 7,5

Popisał się kilkoma wspaniałymi odbiorami, ale przy golu Málagi mógł zachować się lepiej, pozostawił Rondona kompletnie bez opieki.

Gerard Piqué – 8

Wspaniały występ, solidny z tyłu i angażujący się w akcje ofensywne, pokazał swoje bardzo dobre umiejętności do rozdzielania piłki.

Dani Alves – 7,5

Prawe skrzydło należało do niego i znów biegał bez zmęczenia po tej stronę boiska tam i z powrotem, jednak czasami w ofensywie brakowało mu szczęścia.

Sergio Busquets – 8,5

Świetny występ, w obliczu braku Xaviego to Sergio Busquets pociągał za sznurki i pokazał się z dobrej strony posyłając w tempo celne podania do kolegów, a w międzyczasie wypełniał swoje obowiązki w defensywnie.

Thiago Alcántara – 7

Nie popełnił jakichś rażących błędów, ale daleko mu było do swojego najlepszego występu. Nie pokazał w pełni swoich umiejętności i kreatywności.

Andrés Iniesta – 8

Bardzo dobry mecz, ponownie był jednym z najgroźniejszych zawodników. Jego hipnotyzujące dryblingi w okolicy pola karnego stwarzały wiele miejsa kolegom na skrzydłach. Mimo to mógł radzić sobie lepiej pod bramką.

Adriano Correia – 7,5

Był bardzo aktywny i niebezpieczny przez cały mecz, zaliczył asystę wspaniałym dośrodkowaniem przy bramce Messiego.

Alexis Sánchez – 7,5

Kilka razy przetestował umiejętności Willy”ego Caballero i zdobył bramkę na początku drugiej części spotkania. Był nieustającym zagrożeniem i pokazał wspaniałą pracę przez pełne 90 minut spotkania.

Lionel Messi – 9,5

Bezdyskusyjnie zapierający dech w piersiach występ, co tu więcej mówić? Zdobył trzy bramki, z czego dwie po spektakularnych dryblingach i jednego po strzale głową. Podczas meczu był nieustannie niesamowity, raz jeszcze pokazał, że jest najlepszy na świecie. Poniżej zobaczycie jego najlepsze akcje z tego spotkania.

Rezerwowi:

Isaac Cuenca – 6,5

Wszedł na boisko w drugiej połowie. Wziął udział w kilku akcjach ofensywnych, ale głównie bez powodzenia, nie miał wielkiego wpływu na przebieg losów spotania.

Pedro Rodríguez – 6,5

Wszedł za Iniestę na 20 minut przed końcem meczu i nie stanowił może większego zagrożenia, ale nie grał też źle.