3dn.17godz.33min.

Oceny za spotkanie z Betisem

Duma Katalonii pokonała na Camp Nou w La Liga Betis Sevillę 4 – 2. Poniżej zamieszczamy oceny zawodników FC Barcelony za owo spotkanie.

Victor Valdes – Skapitulował dwa razy w tym meczu i w rezultacie przerwał wspaniałą passę czystych kont w spotkaniach ligowych. Przy wpuszczonych bramkach nie zawinił. Kilka razy zaliczył świetne interwencje.

Ocena: 7

Carles Puyol – Nie najlepszy mecz w wykonaniu kapitana Barçy. Nie był pewnym punktem drużyny, kilkakrotnie nie nadążając za przeciwnikami.

Ocena: 6.5

Javier Mascherano – Prawdopodobnie najgorszy występ Argentyńczyka w obecnym sezonie. Zapisał na swoim koncie dużo więcej błędów, aniżeli zwykle.

Ocena: 6

Eric Abidal – Najlepszy obrońca Dumy Katalonii, choć w niektórych sytuacjach popełnił błędy. Dobrze panował nad futbolówką, a także zaliczył ważne przejęcia.

Ocena: 7

Sergio Busquets – W swoim setnym spotkaniu w La Liga nie spisał się najlepiej. Stracił wiele piłek, niż we wcześniejszych starciach. Nie angażował się także w dużym stopniu w defensywie.

Ocena: 6.5

Xavi Hernandez – Pojedynek z Betisem był dla niego ligowym meczem numer 400. W pierwszej części gry zdołał wpisać się na listę strzelców. Zagrał dobrze, ale bez rewelacji. Xaviego stać z pewnością na wiele więcej.

Ocena: 7

Andrés Iniesta – Zagrał nieźle, było widać drybling i kontrolę piłki. Brakowało wykończenia, ponieważ miał kilka okazji do zdobycia gola.

Ocena: 7.5

Cesc Fabregas – Rozegrał przeciętny mecz, nawet jeśli to po jego strzale Xavi dobił piłkę. Grał lepiej w defensywie. Na pewno nie był to jeden z jego najlepszych spotkań.

Ocena: 6

Isaac Cuenca – Słaby mecz. Był prawie niewidoczny w pierwszej połowie i został zastąpiony w przerwie przez Daniego Alvesa.

Ocena: 5.5

Alexis – Prawdopodobnie najlepszy gracz na boisku. Strzelił bramkę a przy dwóch asystował. Nie grał spektakularnie, ale jego skuteczność jest niezaprzeczalna.

Ocena: 7.5

Lionel Messi – Strzelił dwa gole, jednego z karnego. Przy innych bramkach nie był zaangażowany, ale jak zwykle swoje umiejętności dryblingu pokazał przy stanie 2-2.

Ocena: 7.5

Dani Alves – Zastąpił Ceunce w przerwie meczu i sprawił, że gra się poprawiła. Był stałym zagrożeniem na prawym skrzydle.