2dn.20godz.44min.
11.36 X5.00 27.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Osasuna – Barça: najlepsze, najgorsze

FC Barcelona wygrała wczoraj z Osasuną. Piłkarze Dumy Katalonii zodbyli dwie bramki, ale i stracili dwóch zawodników. Poniżej podsumowanie „najlepsze i najgorsze” z tego spotkania.

Najlepsze: Reakcja po przerwie

Chociaż wynik wydawał się niczemu nie zagrażać, obraz gry Barcelony zmienił się po przerwie, w trakcie której Guardiola przekazał zawodnikom swoje instrukcje. Po przerwie zespół zaprezentował swoje najbardziej ofensywne oblicze i wyrównał wynik spotkania. Wejście Messiego dało jeszcze lepsze rezultaty, a Argentyńczyk zaliczył asystę przy bramce na 1-2.

Najgorsze: Kontuzje Fontàsa i Pedro

Oba urazy przeszkodziły w pełnym świętowaniu awansu do ćwierćifnału i wymusiły na Guardioli nieplanowane zmiany w składzie. Najpierw Fontàs doznał urazi więzadła krzyżowego w prawym kolanie i może wypaść ze składu nawet do końca sezonu. W drugiej połowie mniej brzemienny w skutkach uraz zaliczył Pedro, jednak Pep zdecydował się i jego zdjąć z boiska. Kontuzje zdają się nie opuszczać Barçy i w tym roku.

Źródło: Sport.es

29/04/2024 21:00

04/05/2024 18:30

mainXX:/2012/01/osasuna-barca-najlepsze-najgorsze/