21.04.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.4godz.26min.
11.85 X3.75 24.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Xavi: Trudno będzie utrzymać swoją pracę

Xavi: Trudno będzie utrzymać swoją pracę

Swoisty „mózg Dumy Katalonii” wyjaśnia, że ​​stara się utrzymać formę na najwyższym poziomie aż do przejścia na emeryturę.

Xavi Hernández został poproszony przez dwóch algierskich dziennikarzy o wywiad w języku francuskim, który wkrótce potem został opublikowany.

 

Finalista do zdobycia Złotej Piłki, mówił między innymi o wartości Barcelony, którą został „zaszczepiony” już, jako dziecko w rodzinnym domu.

 

Xavi powiedział, iż „Guardiola często powtarzał nam, że mamy wsparcie, a przede wszystkim gramy dla zabawy, możemy cieszyć się tym, co robimy. Są to wartości, które zawsze przekazywane były w domu”.

 

Pomocnik chwalił również poziom młodych zawodników Blaugrany. „Wiem, że istnieje silna konkurencja i trudno będzie zachować swoją pracę przez długi czas, tym gorzej będzie dać z siebie wszystko z powodu początku końca mojej kariery w Barcelonie”.

 

Algierscy dziennikarze byli pod wrażeniem pokory Xaviego, który mimo tego, iż miał ogromny udział w triumfach Barcelony nie boi się przyznać, że gdy wkrótce zauważy, młodego geniusza na jego miejsca, odejdzie na emeryturę.

 

„Oprócz tego, że piłka nożna jest szkołą życia, nie możesz mieć szacunku tylko do swojego partnera z zespołu, ale również do przeciwnika, sędziego i kibiców”, dodał na koniec „mózg Dumy Katalonii”.

Źródło: sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

FC Barcelona - Valencia CF

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

27/04/2024 / 14:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/01/xavi-trudno-bdzie-utrzyma-swoj-prac/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.