Zwykli niezwykli, część I

Zwykli niezwykli, część I

Jedna z naszych czytelniczek, Agnieszka, przygotowała kolejną prezentację o tematyce FC Barcelony. Jej opis i link do pobrania znajdziecie w dalszej części tego newsa.

Agnieszka postanowiła rozpocząć cykl „Zwykli niezwykli” i będzie opisywała w nim zawodników FC Barcelony. Na pierwszy ogień poszedł nasz podstawowy portero i niedawny solenizant, Víctor Valdés.

„Piłkarze FC Barcelony. Zwykli, niezwykli ludzie. Każdy zna ich nazwiska i podstawowe informacje, ale nie każdy zna ich historię. Dlatego ja postanowiłam przedstawić ich wszystkich, każdego z osobna. Nie obiecuję, że powstaną prezentacje o każdym z piłkarzy Dumy Katalonii , ale postaram się by tak było”, tak pisze o prezentacji sama autorka.

Zapraszamy też do przeczytania biografii Víctora Valdésa oraz do obejrzenia innych prezentacji Agnieszki: Més que un club i Wpływ Franco na FC Barcelonę, która powstała przy okazji napisania artykułu o takim samym tytule przez naszego redaktora, Patryka Gęsickiego.

Prezentacja „Zwykli niezwykli – Víctor Valdés Arribas”

Jeśli i Ty masz jakiś pomysł na prezentację lub inne ciekawe przedsięwzięcie – napisz na [email protected], jesteśmy otwarci na wszelkie kreatywne pomysły!

Źródło: Własne


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB