31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
17dn.16godz.37min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Alexis może zagrać z Realem Sociedad

Alexis może zagrać z Realem Sociedad

Mimo, że musiał zejść z boiska przed czasem w pucharowym spotkaniu na Mestalla, Alexis Sánchez będzie dostępny w sobotnim meczu z Realem Sociedad.

Guardiola będzie mógł skorzystać z Alexisa Sáncheza w sobotnim spotkaniu z Realem Sociedad (22:00). Mimo, że zakończył mecz z Valencią z bólem mięśnia, nie będzie konieczności odpoczynku Chilijczyka. Jak widać, lekarze potrafią działać cuda. Sánchez pomimo urazu, jaki doznał podczas ćwierćfinałowego meczu przeciwko Realowi Madryt wystąpił w ostatnim spotkaniu 1/4 finału Copa del Rey i nie ma powodu, dla którego nie mógłby wybiec na boisko 4 lutego.

 

Alexis powinien pauzować przez dwa tygodnie z powodu kontuzjowanego obojczyka. Jednak w ostatnią sobotę, trzy dni po meczu z Realem, dostał powołanie od Guardioli z powodu nagłego urazu Pedro. Chilijczyk zasiadł na ławce rezerwowych, a nawet brał czynny udział w spotkaniu.

 

W spotkaniu z Valenią zagrał od początku, ale w 58 minucie, z powodu bólu mięśnia, został zmieniony przez Daniego Alvesa. Jak informuje SPORT, nie będzie potrzebna przerwa i piłkarz będzie do dyspozycji Pepa Guardioli.

 

Źródło: sport.es

mainXX:/2012/02/alexis-moe-zagra-z-realem-sociedad/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.